Programma mix/zaal-veldvoetbaldag zondag 21 mei 2017

     
Aanvang 10.30  
Muziek 16.00  
Prijsuitreiking 17.00  
Verloting 17.15  
Hapje eten 18.00 Gesponsord door de Fortuin
     
Wij zorgen voor: Keuken en kantine personeel  
  Scheidsrechters  
  Shirts  
  Hapje eten  
  Muziek  
  Verloting  
     
Kleedkamer indeling:    
Kleedkamer 1 H 1 en 4  
Kleedkamer 2 H 2 en 5  
Kleedkamer 3 H 3 en 6  
Kleedkamer 4 D 1 en 4  
Kleedkamer 5 D 2 en 5  
Kleedkamer 6 D 3 en 6  
     
Veldindeling:    
Tijdstip Veld A Veld B
11.00 H 1 tegen 2 H 3 tegen 4
11.15 H 5 tegen 6 D 1 tegen 2
11.30 D 3 tegen 4 D 5 tegen 6
11.45 H 1 tegen 3 H 2 tegen 5
12.00 H 4 tegen 6 D 1 tegen 3
12.15 D 2 tegen 5 D 4 tegen 6
12.30 H 1 tegen 4 H 2 tegen 6
12.45 H 3 tegen 5 D 1 tegen 4
13.00 D 2 tegen 6 D 3 tegen 5
     
13.30 H 2 tegen 4 H 1 tegen 5
13.45 H 3 tegen 6 D 1 tegen 5
14.00 D 2 tegen 4 D 3 tegen 6
14.15 H 1 tegen 6 H 2 tegen 3
14.30 H 4 tegen 5 D 1 tegen 6
14.45 D 2 tegen 3 D 4 tegen 5

latje trap

Als er nog voetballers/coachen zijn die graag mee willen doen meld je dan aan bij
Ramon Heijnen 06 15 650 580
Marijke van den Dungen 06 23 89 85 86

Veel plezier allemaal toegewenst namens het bestuur van Kaagvogels.

Indeling mannen  
   
Team 1. Team 2
Coach: Martijn Groet Coach: John Groenveld
Joost Dijkstra Daan Dijkstra
Coen Blankendael Dennes Wit
Peter van de Leest Thomas Nes
Bas Veldman Theun Schaerlaeckens
Andre Dijkstra Jesper Blom
Ruud liefhebber Gert-Jan Harlaar
Mark Slik Roel
   
   
Team 3 Team 4
Coach: ? Coach: ?
Floyd Groet Milano den Turk
Ruud Groenveld Nick Strijker
Tom van den Dungen Pieter Paul Stammes
Jaap-Willem Reijne Jury Groenveld
Marcel Zijlstra Joey de Peinder
Siem Groet Eldert Groet
Cees Groen Demys Dijkshoorn
Wesley Groet  
   
   
Team 5 Team 6
Coach: ? Coach: Jan de Peinder
Erik Huiberts Ivo Schaerlaeckens
Sjoerd Nauta Danny Bakker
Ferron Groen Joery Schreur
Henk Siepel Peter Blom
Maikel Hoving Patrick Groet
Rob van de Kreeke Marco Schenk
Kevin Stevens Luuk Groot
Indeling Dames  
   
Team 1. Team 2
Lyanne Dijkstra Pasqual Jorna
Sabrina Burger Rosanne Schreur
Iris Burger Marijke van den Dungen
Stephanie Bruin Lisanne Engel
Ryna Schouten Senna Honnof
Rebecca Tuynman Debbie Luik
Shirley Stevens Mariska Luik
Indy Bruin  
   
   
Team 3 Team 4
Anouk Jonker Iris Verweij
Anne Berbee Melanie de Wit
Jacomein Sikma Kay Kramer
Sam Ivang Jennifer van Calmthout
Dorien Overdevest Jolinde Schreur
Dominique Luik Mel Gerber
Dionne Schuurman  
Pauline Boontjes  
   
   
   
Team 5 Team 6
Iris Edith
Britt Anneke
Zoe Carina
Ivana Elaine
melissa Jacqueline
Emma Pascha
  Sanne