In verband met verhuizing naar het buitenland van onze sportverzorger, is Voetbalvereniging Kaagvogels met spoed op zoek naar een enthousiaste sportverzorger voor onze vereniging. Ben jij degene die we zoeken?

Voetbalvereniging Kaagvogels zoekt een sportverzorger die van wanten weet en het leuk vindt om de sporters van onze vereniging te helpen. We verwachten van jou om op afspraak een (donderdag)avond aanwezig te zijn in onze kantine en eventueel op afspraak te behandelen.

De werkzaamheden omvatten het treffen van maatregelen ter verbetering van de fysieke gesteldheid van de sporter en ter voorkoming (van herhaling) van blessures. De voornaamste handelingen zijn het masseren, tapen, bandageren, informeren en adviseren. Kennis over de knie, enkel, veel gebruikte spieren en behandeling van eventuele (voetbal)blessures is een pré.

Wij hopen jou als verzorger bij onze vereniging te mogen verwelkomen. Uiteraard staat hier een vergoeding tegenover.

Ben jij enthousiast geworden en wil jij voetbalvereniging Kaagvogels ondersteunen? Neem dan contact op met Peter Huijberts via e-mail of bel 06-37010074.

Bestuur vv Kaagvogels